Asystent Seniora - aktywizacja, wsparcie i opieka - projekt pilotażowy w Poznaniu.

W drugiej połowie maja rozpoczęły się w Poznaniu pilotażowe działania związane z projektem ASYSTENT SENIORA.

Projekt potrwa do końca października tego roku, a za realizację działań odpowiedzialni są: Centermed Poznań Sp. z o.o., Miasto Poznań - Centrum Inicjatyw Senioralnych, Fundacja  Niezależni z Gdyni, Stowarzyszenie Medycyna Polska Oddział w Poznaniu oraz Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Flandria.

Projekt ASYSTENT SENIORA zakłada połączenie centrum teleopieki, opieki medycznej w ramach podstawowej opieki zdrowotnej i wsparcia wolonatriuszy oraz pomocy sąsiedzkiej skierowanej do seniorów.

Zapraszamy na stronę CIS